Letra 6

Pershendetje Anabel. Jam nje vajze  22 vjece dhe asnjehere me pare nuk e kisha arritur orgazmen me te dashurit e mi.

Orgazma ime e pare ishte me nje burre 46 vjec, shefi i punes.

Rrotullimet e tij, pozicioni dogy style. 69 qe me beri te provoja ndikuan ne orgazem.

Si dhe fjalet e tij te pista,trashesia e penisit te tij apo dhe eksperienca me bene te shkoja ne qiell .

Ose ndoshta fakti qe eshte i martuar . :p lol. Anonim dhe une si te tere :p

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *