Letra 5

Pershendetje Anabel! historia ime eshte nje histori e Zakonshme e nje vajze Shqiptare qe kishte nje lidhje me nje djal Shqipetar prej shume vitesh…

me shume Se 5 Vjet Dhe kurre nuk kalova ne Orgazem me partnerin..Ai me bindi qe Une beja pjese ne ate perqindje Te femrave qe kurre nuk arrinin orgazmen..

U binda dhe vet qe kjo ishte…!! Para 3 muaj kam njohur ne pune nje Italian I cili me Bej qe Te shkoj ne qiellin e shate ka qen eksperienca me e bukuur e jetes time…

Me orgazma Te mrekullueshme qe me beri te njoh vertet shijen e Seksit…!!!

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *