Letra 4

Mirembrema !! Kam nje replike per ate vajzen qe thot se meshkujt francez te kenaqin.,,.

Une jetoj ne franc meshkujt frances nuk kane rezistenc ne seks , meshkujt francez jane vetem per french kiss …..

Une Jam 25 vjece per her te pare ne jeten time kam arrit orgazmen para 2 vjetesh me nje djale 22 vjecar….

Ishte seksi me i embel dhe me i dhushem qe kam provuar ne jeten time , saqe kur e kujtoj edhe pse kane kaluar 2 vite me eksiton akoma …

Dinte ta perdorte aq mir llapen saqe leqet e kembeve mu dridhnin , ne momentin qe te pomponte isha ne ne bote tjeter ne nje bote te panjohur komplet per mua , akoma e kerkoj djaloshin 22 vjecar, Miss you , nuk jam dott happy pa ty …

Shqiptaret e bejne mas miri babyy ,.,. Flm nese e poston 🙂

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *