Aktorja e njohur kosovare, Irena Cahani, është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova e  njohur si “Tezja Gane”, ajo mund t’i bëjë konkurrencë Xhulit me përgatitjen e piteve.

Por, Irena në shtëpinë e BBVK-së ka hyrë vetëm për një rol, pra nuk do të vazhdojë të qëndrojë në shtëpi Megjithatë, në fotografitë e mëposhtme, duhet se Irenës i shkon të jetë pjesë e këtij formati.

Ndryshe, Big Brother Vip Kosova eshte nje format mjaft i ndjekur qe ne Kosove behet per here te pare dhe banoret do qendrojne te izoluar ne shtepi per tre muaj ose me shume jashte kontakteve jashte.

Ata garojne per cmimin e madh prej 200 mije eurosh duke sfiduar veten ne kete loje psikologjike qe behet duke treguar veten ne situata te ndryshme sidomos perplasjet qe kane me njeri tjetrin./ORAinfo/Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *