Xhuliana Nura dhe Atdhe Xharavina kanë qenë në qendër të mediave pasi krijuan afërsi shpejt pas hyrjes së këtij të fundit në Big Brother Vip Kosova.

Ishte Atdheu ai që nisi flirtin duke gjuajtur fjalë ndaj ish-missit Kosovar, gjë që coi në një marrëdhënie më intime mes dyshes.

I ftuar në “Big Talk” këtë të diel Atdhe Xharavina u pyet për raportin që krijoi me banoren, Xhuliana Nura, ndër tjerash ai u pyet edhe për mendimin e nënës së tij për ish-missin.

Ai tha se është marr më shumë me vetën gjatë kësaj kohe, por nëna e tij i ka dhënë përshypjet e para për Xhulianën. E për të kuptuar se si e ka komentuar ajo njohjen e tyre, në linqet më poshtë mund të shihni klipin dhe emisionin e plotë:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *