Të martën është Prime i rradhës i Big Brother Vip ALbania ku ka rastisur që të jetë edhe dita e të dashuruarve Shën Valentini, për këtë ditë Luizi ka menduar një dhuratë për Kiares.

Eshtë përfolur se ai do i propozoj martesë Kiares, por jo në një bisede për me Tanin në oborr Luizi ka thënë se do i shkruaj një këngë Kiares ku edhe Tani i ka dhënë disa ide për tekstin.

Madje ai tha pse nuk merrë ndonjë frazë nga ato të shkrumtarit Elhaid Cufi, por Luizi nuk dha më shumë detaje por ka thënë që kjo do të jetë e shënuar në histori. “Do jetë një Shën Valentin historik, do të mbetet gjatë, eshtë një surprizë që nuk e ka bërë askush në një “Big Brother”– tha Luizi, pa zbuluar detaje të mëtejshme.

Edhe banorët e tjerë si Olta, Maestro dhe Kristi e kanë vërejtur që Luizi po kalon shumë kohë në dhomën e rrëfimit ndërsa dyshojnë se këtë po e bën pikërisht për shuratën që do ia bëj asaj.

Edhe mbrëmë ku u dënuar me burg ku do qëndrojnë në një dhomë të izoluar deri të martën këta të tre janë munduar ta zbulojnë cila është befasia e Luizit mirëpo ai nuk ka pranuar t’ua tregoj./InfoKosova/

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *