Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në një fenomen që kur nisi rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Albania. Ai ka fituar zemrat e publikut me rrëfimet e tij personale, me humrin, energjin pozitive dhe talentin në muzikë.

Ndonëse nuk u lejohet të kenë informacione nga jashtë, fansat e tij të zjarrtë po mundohen që në mënyra të ndryshme t’i tregojnë që janë me të dhe po e mbështesin në këtë rrugëtim.

Këtë e kanë bërë edhe gjatë ditës së sotme duke i dërguar një tjetër dron me një mesazh të veçantë të shkruar në të.

Ejllit iu dërgua një fotografi e tij sipër të cilës shkruhej: Baba është krenar për ty dhe atje ku është, Luizi i madh i Shqipërisë”.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *