Modelja e njohur shqiptare, Kjevina Kthella, ishte pjesë e “Big Brother VIP Albania 2”, por  gjerat agravuan kur ajo ngreu dore mbi banorin me te komentuar ne BBVA Luiz Ejllin e masat ishin te rrepta.

Ajo u përjashtua nga ky format, pasi e kishte gjuajtur me shuplakë banorin tjetër, Luizin. E qysh nga dalja e saj nga “BBVA”, nuk ka asnjë lajmërim nga ajo, derisa nuk dihet se çfarë po ndodh, se pse nuk ka asnjë reagim nga ajo.

Modelja madje as nuk është shfaqur në asnjë “prime-t” e radhës në “BBVA”, dhe e njejta nuk u kthye ne studio as ne naten kur u perjashtua nga shtepia.

Gjithashtu modelja ka humbur shumë ndjekës në ‘Instagram’, gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBVA” dhe nuk ka bere madje as edhe nje postim qe nga ajo dite./insajderi

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *