“Kjo ka qejf kështu”, thotë Stresi duke folur për shuplakën që ia kishte dhënë Xhulit në te pasme

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ish konkurrentja e këtij formati televiziv, Ana Kabashi, i ka rikujtuar Stresit, goditjen që i kishte bërë në prapanicë Xhulit.

Kjo pasi që Stresi e ka kritikuar Xhulin për shuplakën e dhënë Andit në shpinën e tij.

Por, reagimi i Stresit ishte i çuditshëm, derisa lidhur me shuplakën në të pasmet e Xhulit, ka thënë që “ajo e ka qejf ashtu”, çka u kritikua ashpër edhe nga moderatorët e programit, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *