Kiara dhe Luiz janë erat më të përfolur kohëve te fundit që kur filloi spektakli Big Brother Vip Albania 2 ku Luizi me pëlqimin e madh ndaj Kiares shkrin publikun gjithmonë.

Ka disa ditë që Kiara e ka lejuar të afrohet më shumë Luizin pasi ksihte disa ditë qe i mbante qendrim sidomos pas gënjeshtrës së sëmunsjes që i tha e që Kiara nuk i fliste disa ditë.

Së fundmi ishte Luizi që po qëndronte në këmbët e Kiares derisa ajo ishte e shtrirë dhë në një moment Kiara i drejtohet Luizi ”O zemra dëgjo” ku deshironte ti thoshte se po qendron ne kembet e saj.

”Kush është zemra me Efin e pat” thotë Luizi derisa Efi i thotë se me ty e kishte ”Me ty, me mu, zemraa ka temperatur për Zotin se s’ka mundësi” thotë Luizi derisa banorët shkrihen duke qeshur me këtë reagim./InfoKosova/

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *