Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shfaqur me një dukje befasuese, ajo ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shihet në një fustan dhe një duvak tërësisht të bardha.

Derisa eshte rregulluar me makijazh dhe flokë  që e bëjnë të duket si nuse, ndërkohë që këndon edhe një pjesë të shkurtër nga kënga e re “You only love me” të cilën e ka paralajmëruar për 20 janar.

Rita Ora është përfolur shumë për martesën e saj me regjisorin Taika Waititi, e cila thuhet se ka ndodhur verën e kaluar në një ceremoni të vogël, edhe pse ajo kurrë nuk e ka konfirmuar vetë.

Rita ora dhe Taika Waititi qe kur e bene lidhjen publike nuk i ndalojne fotot se bashku derisa shpesh shihen edhe ne momente shume te aferta duke treguar dashurine qe e kane per njeri tjetrin.

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *