Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi po e shijojnë lidhjen e tyre tani më një vjeçare, ata filluan lidhjen e tyre brenda shtepise Big Brother Vip Albania ku aty edhe u njoftuan dhe u dashuruan.

Çifti  po shijojne lidhjen e tyre mes Kosoves dhe Shqiperise ku udhetojne shpesh tek njeri tjetri ndersa eshte Sara ajo qe e takon Pm me shume e kete e pati thene se do ta bej qysh kur ishin ne Big Brother.

Ata kanë udhëtuar së fundmi drejt Kroacisë, dhe po qëndrojnë në Zagreb, vëmendje mori një video e Dj kosovar, ku e ka shfaqur një grua në moshë duke e krahasuar me blogeren se do të ketë një dukje të tillë pas 10 vitesh.

Ndërkohë, ky krahasim nuk po i pëlqente Saras e cila thoshte “jo, jam vetëm 26 vjeçe” megjithatë, ishte një shaka që edhe ndjekësit e tyre e kanë pëlqyer duke reaguar me emoj duke qeshur me lot./Kosovarja/

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *