Edita Doli ishte zëri që shoqëronte shumë njerëz në radio e që tash e disa vite i shoqëron edhe në televizion.Moderatorja Edita Doli është e dashur nga të gjithë.

Shpesh, përpos moderimit vëendje merrë edhe me dukjen. Moderatorja Edita Doli, këtë vit e filloi më ndryshe se zakonisht.

Një udhëtim i bukur me familje, duket se e ka relaksuar moderatoren. Ajo në një postim në “Instagram”, ndau disa momente, ku nuk mund të fshihej lumturia e tyre.

Edita se bashku me bashkëshortin dhe fëmijët, filluan vitin në Dubai. Duket se ky vit filloi mbarë për familjen e tyre./kosovarja

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *