Arbana Osmani ka marrë komente të shumta nga ndjekësit në postimin e saj të fundit në Instagram,moderatorja iu ka kthyer përgjigje disa prej tyre, teksa një ndjekëse ka ofenduar banorët e Big Brother VIP Albania, Arbana iu ka dalë në mbrojtje.

“Banorët brenda janë shumica arrogant dhe dëshprim për shoqërinë tonë dhe shembull jo i mirë për të tjerët jashtë”, i ka shkruar mes të tjerash ndjekësja Arbana: Në sa vite drejtoj une BB nuk lejoj asnjë fyerje për banorët në profilin tim nëse të jep kënaqesi të fyesh dikë online ke plot profile të tjera ku mund ta besh lirisht, këtu jo.

Ndjekësja: ”Jo nuk fyeva askend fare, ishte nje koment per shikuesit qe thane se ti je agr   esive ne moderim une thashe qe, nese dikush aty nga banoret nuk eshte per lavdata dhe “rra je ne shpatull” kur bejne gjera bullizimi etj, ti dhe analistat ndoshta do te duhej edhe ta ndrroni tonin e zerit ne komunikim, gje qe e beni dhe shikuesit nuk duhet ta ngaterrojne kete gje duke u mveshur juve dhe analistave se jeni agresiv.”

Arbana: Te thuash “deshperim per shoqerine tone” per njerez te cilet kane dhene kontribut per artin e ketij vendi eshte mungese respekti. Aq me teper qe ata jane ne nje loje jo te lehte dhe ne kushte teresisht te pa barabarta me divanin e shtepise nga ku ti po shkruan.

Le te mos jemi kaq agresive me ta, se e para jane njerez, e dyta jane artiste dhe e treta jane ata qe po ju mbajne te mberthyer pas ekranit cdo dite, nuk po i shihni me zor.

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *