Lugati është njëri nga personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip Kosova” ku me humorin dhe sinqeritetin e tij ka bere per vete publikun por edhe shume prej banoreve brenda.

E ditën e sotme ai ishte duket bashkëbiseduar me Xhulin e Fisin, teksa edhe shakatë nuk munguan, Ai tregoi se si të gjithë mendojnë se ai ka shumë para ndersa me shaka ai tha se mezi e kalon muajin.

Lugati qe nga fillimi i ketij spektakli ishte nje nga banoret me te nominuar  te Big Brother Vip Kosova, ku edhe pse ishte i nominuar gjithmone ia dilte te shpetonte nga votat e shumta te publikut.

Ai eshte surprizuar para nje jave nga bashkeshortja e tij dhe djali ne Prime ku ia dhane lajmin se do te behet baba per here te dyte, ndersa u shpreh i lumtur pasi disa here e ka potencuar se deshiron te behet baba prape.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *