Tea Trifoni dhe Luiz Ejlli kanë pasur një diskutim “të nxehtë” gjatë ditës së sotme në Big Brother VIP.

Tea ka pyetur Luizin për arsyen se përse ai i ka shkuar në shtrat dy herë, ndërkohë që ky i fundit duket kontradiktor në përgjigjet e tij.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë me dasht me ardh me të puthë vij e të puthi.

Luizi: Me dasht me ardhë me të ra shputë vij e të bij në shputë.

Luizi: Me dashtë me ardhe me të thënë çohu se kam diçka të rëndësishme vij e të ngrej zgupthi

Tea: Domethënë vetëm për buxhetin ke ardhur?

Luizi: Ndoshta.

Tea: Po flas shumë seriozisht.

Luizi: Edhe unë shumë seriozisht po të flas. Ma thuaj ti për çfarë mendon se serdha.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *