Këngëtari Sinan Vllasaliu, eshte nder zerat me te veqant te estrades muzikore shqiptare, ai ndane shpesh imazhe te ndryshme nga perditshmeria si nga profesioni edhe nga perditshmeria.

Sinan Vllasaliu është një nga këngëtaret me të dashur nga publiku, ai me zërin e tij arriti të fitoj zemrat e mijera adhuruesve, dhe kenget e tij te dikurshme vazhdojne te degjohen kudo edhe ne ditet e sotme.

Sinanit, ne nje interviste se fundi së fundmi i eshte bere nje pyetje mjaft interesante, ai është pyetur nese do te pranonte të jetë pjesë e formatit Big Brother.

Këngëtari u përgjigj: “Kurrë në jetën të, kurrë hiq, me mu m’var jeta nuk hi, jetën tem private nuk ia jap askujt, pra, Sinanin, nuk do ta shohim kurrë më një format të tillë./kosovarja

Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *