Një debat i ashpër plasi dje mes Oltës dhe Gentit në shtëpinë e BBV 2.

Pas një reflektimi të gjatë dhe bisede me tone të ulëta me disa nga banorët, aktori i humorit Gent Hazizi, ka vendosur t’i kërkojë falje aktorja e njohur, Olta Gixhari, dhe të qetësojë tensionet mes tyre.

“Më vjen keq që je ndjerë kështu”, i tha ai Oltës ndërsa vazhdoi: “Të kërkova ndjesë e mbyllim këtu!”.

Ndërkohë Gixhari thuajse nuk reagoi fare, pavarësisht insistimit të Gentit për ta parë në sy!

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *