Këngëtarja Eli Fara ka folur për marrëdhënien e ngushtë që ka me të bijën. Marina. E ftuar në programin “Dola te Ola” në televizonin News24, Fara tregoi se është bërë nënë kur ka qenë 18 vjeçe dhe se asokohe nuk e kuptonte gjithçka ndodhte duke qenë se ishte shumë e re për të marrë përgjegjësitë që kërkon një fëmijë.

Eli Fara feston ditëlindjen single, do ngeleni pa fjalë kur ta mësoni sa vite ka mbushur/ Sekreti i rinisë: Mungesa e burrit në krah – Gossip

“Kur Marina ishte 17 vjeçe u bëra më e përgjegjshme dhe isha 35 vjeçe”, tha ajo.

Këngëtarja rrëfeu se tani që ajo është rritur e sheh të bijën me një peng në zemër pasi për shkak të punës nuk ka mundur t’i qëndrojë pranë aq sa ajo do të kishte dashur. Në studio u shfaq një videomesazh nga Marina dhe këngëtarja u prek.

“Të dua shumë, je krenaria ime, dashuria ime më e madhe. Je motivi që më shtyn të eci përpara, je shembulli më i mirë që një fëmijë mund të ketë në jetë. Të uroj të kesh jetë të gjatë dhe të bukur ashtu si ti je brenda dhe jashtë. Të dua pafund”, u shpreh ajo.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *