Pak muaj më parë, Beart Rexhepi përmes një postimi konfirmoi lidhjen e dashurisë.

 

Nuk priti shumë pas bërjes publike të lajmit, dhe Berati i propozoi për martesë të dashurës.

Këtë e zbuloi përmes një postimi në Instagram, ku Bearti shkroi:

“Ajo tha PO!”

 

 

Qofshi përherë kështu të lumtur! /Prive.al

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *