Categories
HOME

A e keni parë ndonjëherë kaq të grimosur Teuta Krasniqin?

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun, ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj.

Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga salloni i ondulimit.

Kaq të grimosur nuk e kemi parë asnjëherë aktoren Teuta Krasniqi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.