Categories
HOME

Të dashuruar dhe ndër çiftet më të bukur/ Vitmari dhe Marsela sjellin imazhet e bukura nga pushimet

Vitmar Basha dhe Marsela Çibukaj janë një ndër çiftet mjaft të dashur për publikun ama duket sikur kohën më të madhe ja kushtojnë punës. Të angazhuar me koncerte e mbrëmje live duket se çifti ka gjetur pak kohë për të pushuar.

Marsela ka publikuar foto nga pushimet e tyre teksa ndodhen në plazh e po shijojnë momentet me njëri tjetrin. Ata duken kaq të bukur bashkë.

Ndonse në një marrëdhënie të konsoliduar, gjithmonë Marsela e Vitmar kanë qenë të rezervuar për marrëdhënien e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.