Categories
HOME

Valon Berisha në një lidhje me Kidën? Flet vetë futbollisti

Çfarë raporti kanë Valon Berisha dhe Kida?

Derisa futbollisti Valon Berisha në një intervistë kishte thënë se e pëlqen këngëtaren Kida kjo ishte arsyeja pse dyshohej për një lidhje dashurie mes tyre.

Madje edhe disa postime në rrjetet sociale i kishin përforcuar më shumë këto dyshime.

Por, së fundmi në një intervistë për “Prive” sportisti ka mohuar të ketë pasur diçka më shumë sesa raporte shoqërore mes tyre, ai tha se ia dëgjon këngët dhe se e do si këngëtare.

“Si këngëtare, ia dëgjoj këngët, edhe e dua. Por, najsen më shumë jo”, u shpreh Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.