Categories
HOME

(Foto) Nuk paska qenë vetëm Donaldi/ Ja çfarë kanë tjetër të përbashkët Bora dhe Beatrix

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dy nga vajzat më të përfolura në mediat rozë. Gjithçka nisi kur këngëtarja krijoi një lidhje dashurie me Donaldin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ndërkohë, tani ky i fundit është i lidhur me moderatoren.

Reagon familja e Beatrix Ramosaj pas komenteve negative e trekëndëshit me  Borën e Donaldin - Gazeta Express

Mirëpo, duket se përveç Donaldit, vajzat i bashkojnë edhe preferencat për veshjet. Së fundmi, dyshja janë shfaqur në rrjetet sociale me kapelën e njëjtë.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë disa foto e veshur me të zeza dhe me një kapelë.

Ndërsa, Beatrixa publikoi rreth një javë më parë një foto ku kishte vënë një kapele të ngjashme me atë të Borës.

Më vonë, Zemani ka postuar sërish një foto me të njejtën kapele.

Video) Tani i mori Donaldin, por dalin pamjet/ Bora dhe Beatrix kanë qenë  shoqe dikur

Leave a Reply

Your email address will not be published.