Categories
HOME

Pamjet E Kësaj Vogëlushje Po Bëjn Namin E Madh Në Rrjet, Shikoni Sesi Flet Me Shoqen Imagjinare Në Telefon (Video)

Një video e një vajze te vogël është bërë hit në rrjete sociale – dhe arsyeja është qesharake. Shikoni videon ku Daisy Healy, vajza 3-vjeçare flet në telefon me shoqen imagjinare.  Ju garantojmë të qeshura pa fund. Do ju ndryshojë humorin nëse keni pasur një ditë të ngjeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.