Categories
HOME

E Harruan Prindërit Në Makinë Për 16 Orë, Humb Je.Tën Vogëlushja 11-Muajshe

Një vajzë e vogël ka ndërruar je.të vetëm pak ditë pas ditëlindjes së saj së parë pasi u la për orë të tëra e mbyllur në një makinë.Ngjarja e rëndë ka ndodhur në St Louis, Missouri, ndërsa raportohet se vajza e vogël u la në makinë për 16 orë.J. E u gjet pa shenja je.te në pjesën e pasme të makinës së prindërve të saj nga gjyshja të dielën pasdite.Besohet se ajo ishte lënë në makinë nga nëna dhe babai vonë të shtunën, pasi u kthyen në shtëpinë e tyre pas një mbrëmjeje jashtë.

Temperaturat në Shën Luis atë ditë ishin 26 gradë Celsius dhe duhet të kishin qenë shumë më të larta brenda makinës.Kur mjekët arritën në vendin e ngjarjes, vogëlushja nuk merrte më frymë dhe ishte i pamundur shpëtimi i saj.Policia ka nisur një hetim për zbulimin e detajeve të tjera rreth ngjarjes së rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.