Categories
HOME

Adela nuk mundemi pa ty, ikja e saj i tro nditi të gjithë, djali që e donte shumë bën lëvizjen që na ka rrë nqethur

Fundtetorin e 2017 u nda nga jeta gazetarja e showbizit shqiptar, Adela Xhamani. Ish-banorja e “Big Brother” hu mbi jetën në rrethana tr agjike pas një su lmi të papritur në zemër.

Miku i saj më i mirë, Eraldo Rexho e kujton Adelën e ndjerë herë pas here në rrjete sociale, ku dy miqtë kanë ndarë shumë kujtime të përjetuara sëbashku. Teksa ndan një foto mes miqsh ku është dhe Adela, Eraldo shkruan dhe na rr ënqeth: “Akoma e pabesueshme kjo jetë pa ty ”, shkruan Eraldo në postimin që ka shpërndarë. Gazetarja u nda nga jeta në moshën 31-vjeçare në Tiranë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.