Categories
HOME

E konfirmuar! Ky është detaji që tregon gjininë fëmijës që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë dhe do sjellë një jetë një djalë.

Gjinia e bebit nuk ishte e konfirmuar, mirëpo duket se dyshimet kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme pasi gjatë episodit të fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, stafi i ka bërë Arbanës një surprizë.

I kanë blerë rroba për bebushin dhe rrobat ishin të gjitha ngjyrë blu, pra rroba për djem.

Arbana dhe Eduarti konfirmuan lidhjen e tyre vitin që lamë pas dhe emrat e tyre u kthyen në kryefjalë për mediat.

Megjithatë, tani ata nuk fshihen më për publikun dhe tregojnë hapur çdo gjë edhe lajme të bukura si ky i pritjes së ëmbël.

Leave a Reply

Your email address will not be published.