Categories
HOME

U tha se ishte shtatzënë, e dashura e Ledri Vulës publikon foton me barkun jashtë

Sara Hoxha, e dashura e Ledrit ka postuar një fotografi të saj të cilën duket se e ka bërë sot, për të shuar kështu fjalët për shtatzëni.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula nuk po e fshehin më romancën, dhe së fundmi është përmendur se e dashura e këngëtarit mund të jetë shtatzënë.

Çifti nuk ka komentuar rreth kësaj çështjeje, mirëpo me fotografinë e publikuar së fundmi në Instagram, ku Sara zbulon barkun mund të shohim se nuk bëhet fjalë për një gjë të tillë.

Çifti simpatik kanë rrëmbyer edhe zemrën e publikut dhe sipas të ëmës së këngëtarit martesa mund të ndodhë shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.