Categories
HOME

U zunë keq në zyrat e Top Channel? Merr fund enigma, prezantuesja e tregon një herë e mirë çfarë ndodhi

Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Fjoralba Ponari së fundmi i është përgjigjur interesit të fansave në Instagram, lidhur me jetën e saj, ku ka shprehur edhe dëshirën për tu bërë nënë.

Gjithashtu, ajo ka treguar dhe raportin që ka me Nevina Shtyllën, të cilat i kemi parë së bashku në emisionin “E diell”.

“Hera e fundit që je zënë me Nevina Shtyllën dhe për çfarë”, e pyet një ndjekës , ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “A jemi zënë ndonjëherë bashkë ne?”, duke etiketuar Nevinën.

Mesa duket dy moderatoret jo vetëm që janë mikesha edhe jashtë punës, por madje shkojnë aq mirë sa s’janë grindur asnjëherë. Të paktën këtë ka lënë të kuptohet Fjoralba me përgjigjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.