Categories
HOME

VIDEO/ Meta bluzën e Celtic, bën 26 km buzë detit: S’është e lehtë, por ne mundemi

Presidenti Ilir Meta e ka mbyllur ditën e sotme në bregdet duke bërë 26 kilometra vrap para perëndimit të diellit.

“26 kilometra vrap para perëndimit të diellit”, me këtë rezultat e ka mbyllur ditën e sotme Presidenti Meta.

Me bluzën dhe shallin e Celtic, Meta thotë se nuk është e lehtë të jesh pjesë e kampionave skocezë, për më tepër nuk është e lehtë të fitosh titullin e 10-të kampion.

”Nuk është e lehtë, por ne mundemi”- është slogani që përdor Meta për këtë video.

Leave a Reply

Your email address will not be published.