Categories
HOME

Babai Feston Ditëlindjen Me Gjashtë Vajzat E Tij, Kenaqet Me Reagimin E Ëmbël Të Njërës Prej Foshnjave Të Tij

Nëse jeni prindërit e gjashtë vajzave, jeta për ju duhet të jetë kaotike.Në videon me poshte do të habiteni se si këto foshnja qëndronin të heshtura për ti uruar babait një ditëlindje të lumtur. Por, vetëm kur mendoni se gjithçka shkoi aq mirë një nga foshnjat shfaq një reagim të qeshur, që është bërë viral.Fytyrat e foshnjave kur nëna i sjell tortën babait janë aq të adhurueshme. Megjithatë motra më e madhe që dinte mirë se çfarë po ndodhte për fat të mirë këndon së bashku me nënën e saj.

Pra, pasi nëna dhe motra më e rritur kishin mbaruar së kënduari “Gëzuar Ditëlindjen “, vajzat e vogla panë me padurim ndërsa babi u bë gati tu frynte qirinjve.Babi afron tortën dhe behet e u fryn qirinjve, por nuk ka asnjë ide se çfarë do të ndodhë pastaj.Shikoni vidjon kur babi i fryn qirinjte

Leave a Reply

Your email address will not be published.