Categories
HOME

Me bluze te shkurter dhe dekolte te zbuluar/ Arbana Osmani na tregoi barkun ne menyren me te bukur

Shtatzenia ekstravagante e Arbana Osmanit, moderatorja e lire te nxjerre barkun kur fotografohet nga partneri. Arbana Osmani moderatorja e njohur e ekranit ka ndare me ndjekesit e saj foto te ndryshme gjate seteve fotografike me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Nje tjeter moment te kapur nga Edi qe ajo ka postuar eshte mes rrezeve te diellit dhe natyres.

Krah postimit ku eshte e veshur me nje veshje verore pervec kembeve qe ekspozon gjithmone ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur duke treguar se eshte ne pritje te femijes se dyte ,Arbana shkruan:

“Fotoja ime e preferuar, nga artisti im i preferuar”

Kur jane ne pritje te embel si rralla here vjazat e famshme bejne por Arbana paska vendosur te shpalose ekstravagancen e saj ne veshje ne keta nente muaj deri ne momentin kur te behet serish nene.

Pervecse bashkepunetore me partnerin per programin “Dua te te bej te lumtur”, ata jane edhe bashkejetues ne te njejten shtepi, ndaj me siguri Osmani do te ndaje te tjera momente te bukura te kapura nga Eduarti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.